Корсетний пояс для спини

регульована жорсткість
 
 
4 змінних ребра жорсткості
 
 
 
Пояс для спини корсетний | krugzdorovia.com.ua
 
Корсетний пояс при грижі, протрузії, також водія і городника - спереду| Коло Здоров'я (Круг Здоровья) Пояс для спини корсетний лікувальний - 4 металевих ребра із змінною жорсткістю: ззаду | Коло Здоров'я (Круг Здоровья) У цьому місці пояса заховані в кишенях ребра жорсткості | Коло Здоров'я (Круг Здоровья) Кишенька пояса відкритий - видно ребро жорсткості пояса | Круг Здоровья Корсетний пояс прямо | krugzdorovia.com.ua Корсетний пояс при грижі - ззаду | krugzdorovia.com.ua Корсетний пояс - загальний вигляд | krugzdorovia.com.ua Корсетний пояс - вид справа| krugzdorovia.com.ua
 
Пояс для спини корсетний

Артикул: 01-011 КП
в наявності
 
     Купити     
 
Відгуки (16)
  
Игорь: "Отлично держит мою грыжу шморля"

хочу оставить свой озыв: я раньше носил ремень другого производителя за те же деньги...

Плюсы: низкая цена, крепкий. Быстрая доставка в Днепр.
Минусы: не видел
.
 

Доставка:
-Самовивіз з офісу;

-НОВА ПОШТА по Україні
 

Корсетний пояс для спини з 4 ребрами жорсткості призначений для підтримки попереку попереково крижової області, напівтвердий. Це корсет для попереку на час лікування міжхребцевих гриж і протрузій при остеохондрозі, а також в профілактичних цілях для зняття навантаження під час роботи.

Поперек скаже Вам спасибі!

Ціни і розміри

Розмір
S
SM
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Об'єм талії (см)
65-70
70-80
80-90
90-100
100-110
110-120
120-130
130-140
Ціна (грн)
1160
1170
1180
1190
1200
1210
1220
1230
*Ціни виробника актуальні на: 07 July 2022  Є всі розміри 
 

Відео огляд

Налаштування корсета, як правильно одягати і знімати ортопедичний корсет.
Час показу: 2 хв. 11 сек.

Характеристики

Висота в попереку (варіанти) 22 і 26 см
Матеріал прилеглий до тіла бавовна
Матеріал для посилення 3-D сітчаста тканина
Кількість ребер жорсткості (алюміній Al) 4 шт. ЗАМІННІ
Кількість ребер (пластик) вшиті 4 шт.
Кількість ребер (пластик) 4 шт. ЗАМІННІ
Тип застібки замка липка стрічка Велкро
Додаткові бічні затягування 2 шт.
Колір Чорний
Гарантія Обслуговування - 6 місяців
Країна виробник Зроблено в Україні

Комплектація

При замовленні комплектація: корсет + 4 ребра жорсткості | krugzdorovia.com.ua
При замовленні Ви отримуєте Корсет з 4 алюмінієвими ребрами жорсткості + комплект з 4 пластикових змінних ребер жорсткості.

Області застосування

Застосування пояса корсетного: лікування та профілактика болю в спині | krugzdorovia.com.uaЗастосування пояса корсетного: вид | krugzdorovia.com.uaЗастосування пояса корсетного: підтримка і фіксація хребта | krugzdorovia.com.ua
 

ВАЖЛИВО: ДЕ ЩЕ ЗАСТОСОВУЮТЬ ПОЯС

1. Корсетний бандаж для спини фіксуючий з успіхом застосовують, як для лікування спини, так і для профілактики болю в спині. Якщо Ви маєте роботи на присадибній ділянці - надіньте пояс перед майбутніми роботами, як пояс городника і садівника. Так спина буде захищена від розтягнень зв'язок, зсувів хребців і виникнення больового синдрому.

2. Для спини водія корсетний пояс krugzdorovia.com.ua буде завжди в нагоді. У фіксованому положенні поперек буде розвантажений і більше не доставить болю.

3. У своїй професійній діяльності корсетний пояс широко використовують люди з сидячим способом життя і роботи, а також ті, чия професійна діяльність передбачає тривалі роботи в нахиленому положенні із навантаженням на м'язи спини. Це плиточники, комп'ютерники, лікарі-стоматологи, техніки, електрики тощо. Як тільки з'являються ознаки болю в спині, відразу надягайте пояс корсетний - прийде полегшення, і Ви зможете далі працювати без болю в спині.

 

Огляд

Пояс для попереку корсетний надійно скріплюється на замок-липучку типу велкро. Для посилення бічної фіксації хребетного стовпа корсет має два додаткові еластичні затягування з обох боків.

Новизна виробу

Даний корсет може змінюватися по виду жорсткості. Тепер не потрібно купувати кілька корсетів в залежності від діагнозу і стану хребта. Завдяки новій можливості міняти між собою металеві та пластикові ребра жорсткості, а також змінюючи їх поєднання, можна добитися ефекту необхідної жорсткості всього пояса.

У корсет для ребер жорсткості в області спинки вшиті кишеньки, які закриваються клапанами на липучці. Відкриваючи кишеньки можна витягувати і вкладати різні ребра жорсткості.

Корсет для попереку з 4 ребрами жорсткості по потребі моделюється в різну жорсткість: від жорсткої, напівжорсткої до еластичної.

 
КОМБІНАЦІЇ РЕБЕР ЖОРСТКОСТІ

Жорстка щільність = 4 ребра алюміній

Вставляємо 4 алюмінієвих ребра - отримуємо жорсткий корсет | krugzdorovia.com.ua

Так, для отримання найбільш жорсткої структури в кишеньки пояса вкладаються 4 алюмінієві ребра жорсткості. Функція - посилена підтримка до бічного коливання. Така фіксація необхідна при травмах і хворобах спини, особливо важливий як пояс для хребта при грижі з металевими вставками.

 

Напівжорстка щільність = 2 ребра (алюміній) + 2 (пластик)

Вставляємо 2 алюмінієвих ребра і 2 пластикових - отримуємо напівжорсткий корсет | krugzdorovia.com.ua

Якщо потрібна напівжорстка фіксація, яка надає додатковий ступінь рухливості в попереку, то досить в ребрових кишеньках корсета змінити 2 зовнішніх алюмінієвих ребра на 2 пластикові. Так корсет зручно застосовувати для підтримки попереку для підняття важких предметів при фізичних навантаженнях.

 

М'яка щільність = 4 ребра (пластик)

Вставляємо 4 пластикових ребра жорсткості - отримуємо еластичний корсет | krugzdorovia.com.ua

Вкладаючи в усі кишені тільки пластикові ребра жорсткості, ви домагаєтеся найбільш щадить еластичною фіксації попереково-крижового відділу хребта. Так поперек буде захищена від протягів та буде еластично підтримуватися.

Алюмінієві пластини, які є ребрами жорсткості міцні і легкі. Їх легко можна підігнати під вигини попереку, що забезпечує щільне прилягання і фіксування попереково-крижової області спини.

Вони розвантажують і підтримують хребетно-рухові сегменти (ПДС) поперекового відділу і перекладають навантаження з одного ПДС хребта на інший. В результаті носіння корсета відразу відчувається підтримуючий ефект полегшення і розвантаження спини.

Це дуже важливо під час лікування остеохондрозу (особливо при наявності міжхребцевих гриж і протрузій), корінцевого синдрому, при болях у попереку, а також з профілактичної точки зору.

  Переваги даної моделі:

 • • Завдяки універсальності легко можна надати 3 типу жорсткості: жорстку, полужесткую і еластичну.
 • • Розвантажує хребет і перекладає навантаження з болючих ділянок (ПДС) хребта на здорові.
 • • Пояс має полегшену за вагою і нову за формою конструкцію від krugzdorovia.com.ua, яка міцніше і легше попередніх моделей.
 • • Міцність і легкість визначається 3-D сітчастим багатошаровим матеріалом, а комфорт прилягання до тіла забезпечує 100% бавовняний шар.
 
 

Корсетний пояс для лікування попереково-крижового відділу хребта

Принцип комплексності та регулярності важливий в процесі лікування і реабілітації різних форм дорсопатий (хвороб спини). Реабілітація та лікування попереково-крижового відділу хребта також повинна бути комплексною. У такий комплекс відновлення потрібно включити принцип мобілізації спровокованих ПДС. Тому в даний час лікарі часто у свої методики лікування включають ортопедичний пояс від болю і для фіксації попереку.

Саме тому, після різних маніпуляцій в області хребетного стовпа, а саме: лікувальної гімнастики, різних тракцій (витягування), мануальної терапії, потрібно обов'язково зафіксувати корсетним поясом для спини krugzdorovia.com.ua правильне положення рухових сегментів хребта. Так відновлення і лікування структур попереково-крижового відділу хребта буде проходити значно ефективніше і успішніше.

Експертна оцінка

Ця модель корсетного пояса в "Коло Здоров'я" з успіхом застосовується для лікування різних стадій остеохондрозу, дорсопатий (від болю в поперековому відділі хребта до протрузий), гриж міжхребцевих дисків, лістез і багатьох інших. У своїй практиці корсетні пояси часто використовують ортопеди, мануальні терапевти, вертебрологи, масажисти, реабілітологи.

Досвід показує, що висока фіксація попереково-крижового відділу хребта дозволяє швидко і ефективно домагатися полегшення стану больового синдрому в поперековому відділі, а також в рази прискорити процес реабілітації.

Тому для вирішення проблем гриж міжхребцевого диска, протрузий з успіхом застосовується висота спинки реклінатор 26 см корсета, яка цілком захоплює і фіксує всі рівні (ПДС) поперекового відділу:

 1. 1-L1-L2;
 2. 2-L2-L3;
 3. 3-L3-L4;
 4. 4-L4-L5;
 5. 5-L5-S1;
 6. 6- будь-які поєднані варіації.

Наявність 4 алюмінієвих ребер жорсткості в спинці реклінатора забезпечують міцність і непорушність при рухах в повсякденному житті і забезпечують якісну фіксацію від бокового руху в позвонково-рухових сегментах в попереково-крижовій області.

Поради щодо застосування

Такий попереково-крижовий напівтвердий корсетний пояс для спини рекомендується застосовувати в домашніх умовах і в повсякденному житті, на роботі. Просто одягніть корсет перед майбутньою роботою і Ви забезпечите комфорт і розвантаження вашому хребту. А якщо Ви проходите курс лікування, то після кожної процедури лежачи надіньте корсет. Якщо лікар не призначить інакше, такий корсет можна носити 2-3 години, з подальшою перервою на 30-40 хвилин для стимулювання м'язової діяльності міжхребцевих м'язів. Потім можна знову носити пояс корсетний.

Рекомендації щодо застосування

 • • Широко використовується при різних формах дорсопатий (хворобах) попереково-крижової області хребта, при грижах.
 • • Застосовують корсетний пояс krugzdorovia.com.ua в період реабілітації після оперативного втручання на поперекової області хребта.
 • • Використовується при будь-якому прояві больового синдрому в попереку: обмеженні нервових закінчень, люмбаго, грижі, при протрузії міжхребцевих дисків, спондилоартроз, нестабільності попереково-крижового відділу хребта, корінцевому синдромі, лістез і так далі.
 • • Рекомендується надягати пояс безпосередньо після: апаратного і ручного механічного витягнення - тракції хребта, масажу попереково-крижової області, водного витяжки хребта, після мануальної процедури, після вправ лікувальної фізкультури (ЛФК).
 • • Одягайте корсетний пояс з метою профілактики болю в спині перед майбутньою роботою з навантаженням на хребет.
 

Спосіб застосування

  Для забезпечення максимального комфортного носіння корсетні вироби надягають на бавовняну майку, футболку.
 1. 1. Розкрити всі липучки-застібки корсета.
 2. 2. Вкладіть потрібні пластини (алюмінієві, пластикові) в реберні кишеньки.
 3. 3. Перед першим застосуванням необхідно підігнати кривизну спинки реклінатор під вигин попереку. Якщо в спинці є алюмінієві пластини, то на столі притисніть підставу реклінатора пояса до поверхні столу і вигніть під свій силует.
 4. 4. Підставу реклінатора корсетного пояса прикладіть на поперек. Фалди корсета оберніть навколо тулуба наперед. Після закрийте замок липучку Велкро спереду.
 5. 5. Тепер можна взяти за кінці бічні затягування корсета. Потягніть їх від тулуба, і натягуючи проведіть вперед і притисніть до поясу. Пояс закріплений.
 6. 6. Знімати корсет потрібно крок за кроком в зворотному порядку, причому знімати потрібно з розкриття бічних затяжок корсетного пояса.
 

Протипоказання

Будь-які інфекційні та травматичні ушкодження поверхні тіла в місці зіткнення з корсетним поясом; а також удари, травми, екскоріації; виразкові захворювання шкірних покривів, гнійничкові захворювання в місці зіткнення з корсетом.

Особливості застосування

Час і спосіб носіння лікар призначає особливо: в післяопераційний період на попереку, в період загострення корінцевого синдрому, після травм.

Як правильно підібрати розмір виробу

Для правильного вибору розміру вироби вам знадобиться м'який сантиметр - вимірювальна стрічка. Вимірювання слід проводити на надіти футболку або майку. Відповідно до отриманих даних виберіть в таблиці розмірів потрібний розмір.

Правила вірного виміру обхвату тулуба:

 • • вимір проводите м'яким сантиметром, злегка натягуючи його;
 • • м'який сантиметр повинен розташовуватися горизонтально;
 • • розташуйте сантиметр на рівні талії В ОБЛАСТІ пупка;
 • • при наявності живота вимірювання проводяться по животу, а не під ним.

Правильне вимірювання в ОБЛАСТІ пупка

Правильне вимірювання обхвату талії для вибору розміру ортопедичного корсетного виробу | krugzdorovia.com.ua


Помилки вимірювання:

 • • надмірне натяг або провисання вимірювальної стрічки;
 • • вимір на місці знаходження ремені брюк або під животом неприпустимо;
 • • не слід проводити вимір на рівні стегон.

Неправильне вимірювання 

Помилки вимірювання обхвату талії для вибору розміру ортопедичного корсетного виробу | krugzdorovia.com.ua

 

Догляд за корсетним виробом

 

 Ручне прання Ручне прання.

Для видалення забруднення корсетний виріб потрібно прати ручним способом з м'якою щіткою в мильному або миючому розчині в теплій воді з наступним промиванням у чистій воді.

 Немає машинного прання.  Немає машинного прання.

Не застосовувати машинної, хімічного прання, також не обробляти абразивними засобами, не віджимати.

 Сушити в розправленому вигляді.  Сушити в розправленому вигляді.

Після прання, не віджимаючи сушити в розправленому положенні на столі на рушник (будь-якій рівній поверхні).

 Не прасувати.  Не прасувати.

Виріб не підлягає примусовому сушінню в сушильних машинах і шафах, а також його не слід прасувати.
 

УВАГА!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172 затверджено перелік товарів належної якості, які обміну і поверненню не підлягають.

  До таких товарів відносяться:
 • • Товари медичного призначення.
 • • Предмети санітарної гігієни.
 • • Корсетні товари.

 

Дозвільна документація:

Дозвільну документацію має даний корсет, а саме:

Висновок Державної Санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України № 05.03.02-04 / 45590 від 27.07.2009 р Свідоцтво про реєстрацію: № 7689/2008 від 11.04.2008 р .; ТУ У 33.1-2600302771-001: 2008.

Доставка по Києву і Україні:

В час пандемії ми працюємо дистанційно. Товар відправляємо по місту Києву и по всій Україні.

Сюди включені всі населені пункти, де є представництва експрес-доставки "Нова Пошта" в Україні.

 
 

Відгуки про пояс корсетний:

Омелян Г.: "допоміг з грижею" 2019-02-18 19:41:35
Дякую за корсет - він допоміг з грижею l5-s1. Раніше болі були в попереку і віддавали в ногу. Тепер одягаю цей виріб і болі проходять.

Плюси: подяка за поради. Низькі ціни.
Мінуси: Нема.
Оценка: 5 (мин.:1; макс.:5)

[Відповісти]

Сторінки: [1]

Залишити відгук

Ваше ім`я:
Ваша пошта:

Відгук:
Введіть символи: *
captcha
Оновити

Меню

 

Новини

14.10.2021

Зі Святом Покрови Пресвятої Богородиці і з Днем захисника України! Наш розклад роботи у Святкові дні.

02.09.2021

УВАГА!
Під час пандемії ми працюємо дистанційно. Товар відправляється по Києву і Україні Новою Поштою.
З питання приміряння корсетів в Києві зателефонуйте до нас.


Нас рекомендують друзям: 

Доставка:
-самовивіз з офісу

-НОВА ПОШТА
по Україні