Пояс для спини

напівжорсткий бавовняний
 
 
Лікувальний пояс для спини ☝ напівтвердий попереково-крижового відділу хребта - загальний вид | krugzdorovia.com.ua
 
Лікувальний корсет попереково-крижовий - вид спереду | krugzdorovia.com.ua Лікувальний корсет з бічними затяжками | krugzdorovia.com.ua Лікувальний корсет для спини напівтвердий - вид збоку | krugzdorovia.com.ua Лікувальний корсет для спини - вид ззаду | krugzdorovia.com.ua

Пояс для спини підтримуючий напівжорсткий: бавовна
 
 
 

Артикул: 01-02 (ПРпк)
В наявності

     Купити     
 
 
Відгуки (19)
Тарас: "дуже добра ціна за якість"
Я маю грижу Л3-Л4 і спина боліла при довгому сидінні за копьютером. Тепер вже 3-й тиждень ношу цей корсетний виріб на роботі і дуже задоволений..
Николай Григорович: "большое облегчение"
Спасибо за совет с 4 реберным для моей грыжи Л5-С1. Хорошо держит, большое облегчение от грыжи..
 
Оцінка: 4,89 (min: 1; max: 5)
 

Тут в ортопедичному маркеті Коло Здоров'я Ви можете купити пояс для спини ☝ і в його виборі ➤➤➤ допоможе ЛІКАР - ☎ (096) 542-98-65.

Цей ☝ підтримуючий напівжорсткий корсет для попереку з 2 ребрами жорсткості призначений для розвантаження і фіксації попереково-крижового відділу хребта.
Застосовується бандаж на спину: при реабілітації і для лікування остеохондрозу, при грижах, а також для підтримки попереку під час фізичного навантаження, для підняття важких предметів.

Поперек скаже Вам спасибі!

Ціни і розміри

Розмір
S
SM
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Об'єм талії (см)
65-70
70-80
80-90
90-100
100-110
110-120
120-130
130-140
Ціна (грн)
860
870
880
890
900
910
920
930
*Ціни актуальні на: 07 July 2022  Є всі розміри
 

Характеристики

Довжина попереково крижового пояса в залежності від розміру
Висота в попереку (варіанти) 22 см и 26 см
Матеріал виготовлення бавовна 100%
Кількість ребер жорсткості (метал) 2 шт.
Кількість вставок (пластик) 4 шт.
Тип застібки замка липка стрічка Велкро
Додаткові бічні затягування 2 шт.
Колір Світло-бежевий
Гарантія Обслуговування - 6 місяців
Країна виробник Україна
 
 

Відео огляд

Як правильно одягати і знімати ортопедичний корсет попереково крижовий напів жорсткий розвантажувальний.
Час показу: 1 хв. 18 сек.

 

Інші пояса для хребта

Корсетний пояс ортопедичний | krugzdorovia.com.ua
Пояс зігріваючий купити онлайн | krugzdorovia.com.ua
пояс спортивний купити онлайн | krugzdorovia.com.ua
грудо-поперековий пояс 2 ребра жорсткості онлайн замовити - krugzdorovia.com.ua
 
1160 - 1230 грн.
 
660 - 730 грн.
 
650 грн.
 
1040 - 1110 грн.
 
 

Огляд пояса для спини

Міцний ортопедичний пояс на липучках буде підтримувати попереково крижовий відділ від krugzdorovia.com.ua виготовлений з бавовняної тканини, яка, як відомо, має низку переваг:

 • - натуральный продукт,
 • - вентиляційний ефект, особливо в літню пору,
 • - вбирає піт,
 • - в холод буде зігрівати,
 • - застосовують при міжхребцевої грижі і протрузіях,
 • - не викликає алергії,
 • - не вимагає особливого догляду.

Багато лікарів ортопедів дали позитивні оцінки відповідності стандартам цього виробу, так як він виконує покладені на нього вимоги. При регулярному і правильному носінні це ефективний розвантажувальний пояс для підтримки спини з пластинами, він скорочує період відновлення в лікуванні при остеохондрозі. Це важливо при грижі (міжхребцева грижа) і при протрузії поперекового відділу хребта.

При домашній роботі по господарству виріб є незамінним засобом при болях у попереку, при піднятті важких предметів, адже він відмінно утримує спину, розвантажуючи натруджені м'язи хребта.

Завдяки своїй правильній конструкції корсет щільно тримає попереково-крижовий відділ хребта, добре прилягає до тіла і не натирає його, і навантаження рівномірно перерозподіляється. Одночасно з цим, корсет не обмежує рухів і не заважає вести звичний спосіб життя. Він тримає форму і не збирається в складки.

Пояс добре фіксує поперек при грижі і широко застосовується при лікуванні остеохондрозу, його різних ускладнень. Форма реклінатору (спинки) легко вигинається під будь-яку форму вигину спини, забезпечуючи щільне прилягання до попереку.

Цей підтримуючий пояс для лікування спини забезпечує стабільність і знімає навантаження з хворих ділянок хребнта і переносить на нижні хребці. Так відбувається відновлення хребта.

Корсет фіксується на замок -ліпучку (1) . Крім того, дві додаткові бічні еластичні затяжки (2) пояса дозволяють регулювати натяг і ступінь фіксації поперекового відділу хребта.

Дві гнучкі металеві пластини (3) пояса розташовані уздовж реклінатора, а чотири вертикальні пластикові пластини (4) навколо тулуба забезпечують надійну фіксацію хребта в правильному положенні .

 

схема корсета для спини напівжорсткого | krugzdorovia.com.ua

Схема будови корсета

 

Завдяки оригінальному і конструктивного рішенням корсет попереково крижовий з металевими вставками для утримання спини успішно перекладає тягар і розвантажує хребет. Так забезпечується стабільне знеболювання і фіксація спини.

Корсет виготовлений з міцної бавовняної (100%) тканини і реалізується в бежевому виконанні.

Для лікування попереково крижового відділу хребта потрібен пояс

При лікуванні різних форм дорсопатий (хвороб спини) важливий принцип комплексності та регулярності. Лікування попереково крижового відділу хребта krugzdorovia.com.ua з медичної точки зору не є винятком з цього правила. Для лікування також широко застосовується медичний ☝ бандажний пояс на поперек з 2-ма металевими вставками на липучках.

Дуже важливо надягати виріб після мануальної терапії, різного роду тракцій (витягування), при випаданні дисків, проведення масажу поперекової ділянки спини, лікувальної гімнастики. Медичний корсет для підтримки м'язів спини зафіксує після процедури в правильному положенні хребці. Так лікування попереково-крижового відділу хребта буде проходити набагато швидше і ефективніше.

 

ВАЖЛИВО: правильна реабілітація

Пам'ятайте, що купуючи лікувальний підтримуючий корсет з ребрами жорсткості, Ви вирішуєте тільки частину проблеми зі спиною - зняття навантаження з хребта і больового синдрому в денний час.
Для правильної реабілітації поперекового відділу хребта Вам обов'язково потрібна в домашніх умовах щоденна ранкова зарядка і розтяжка м'язів спини для попереку перед сном.
Таким чином, м'язи спини краще будуть наповнюватися кров'ю, а після розтяжки міжхребцеві диски будуть вивільнені від здавлювання і будуть добре відновлюватися під час сну.
 

Думки експертів

На думку фахівців - ортопедів, вертебрологів, мануальних терапевтів, масажистів, реабілітологів: дана модель корсета з успіхом застосовується для лікування різних стадій остеохондрозу. Він ефективний при болю в поперековому відділі хребта, дорсопатии - протрузии, грижі міжхребцевих дисків, лістезі.

Для даної моделі переважно використовують висоту реклінатора корсета 22см для підтримки при проблемах на рівні попереково-крижового відділу хребта:

 1. 1) L3-L4;
 2. 2) L4-L5;
 3. 3) L5-S1;
 4. 4) поєднані варіації.

Висота реклінатора 26 см переважно застосовується для підтримки при проблемах виского поперекового рівня хребта:

 1. 1) L1-L2;
 2. 2) L2-L3;
 3. 3) L3-L4;
 4. 4) L4-L5;
 5. 5) L5-S1;
 6. 6) поєднані варіації..

Завдяки наявності 2-х металевих вставок хребет добре утримується по вертикальній осі в різних положеннях тіла. Напівжорстка фіксація хребетного стовпа дозволяє нагинатися в поперековому відділі вперед і в бік. Також робити нахили вправо і вліво в фізіологічних межах необхідної амплітуди. А це важливо для швидкої реабілітації та профілактики блокування здорових ПДС (хребетно-рухових сегментів).

Поради щодо застосування

Такий ☝ лікувальний пояс для підтримки хребта рекомендується застосовувати в домашніх умовах і в офісі. Тут на перший план виходять екологічні переваги бавовняної тканини, з якої зроблений корсет. Він теплий в холодну пору року, а влітку добре вбирає вологу. Носити такий корсет дуже комфортно.

Рекомендації (показання) щодо застосування ортопедичного поясу

 • • Застосовується при дорсопатіях (хворобах спини) і при грижах хребетного стовпа в попереково-крижової області.
 • • Під час реабілітації після оперативного втручання на хребті.
 • • Реабілітація після травм поперекової області.
 • • У гострому періоді дорсопатії: люмбаго, корінцевий синдром, утиск нервових закінчень, грижі міжхребцевих дисків, радикуліт, нестабільність попереково-крижового відділу хребта, лістез, спондилоартроз тощо.
 • • Виріб рекомендується надягати з положення лежачи відразу після: масажу поперекової області, водного витягнення хребта, апаратного механічного витягнення, після курсу мануальної терапії, після занять лікувальною фізкультурою (ЛФК).
 • • Одягайте пояс на спину з метою профілактики болю в спині для підняття важких предметів, при фізичних навантаженнях.
 • • Застосовуйте виріб для профілактики болю в попереку при носінні дитини на руках.
 • • Бандаж вирішує проблему з болем спини при сидячій роботі за столом, за комп'ютером.
 

Спосіб застосування

  Одягати виріб краще на бавовняну майку або футболку.
 1. 1. Розкрийте і розправте корсет і відкрийте бічні затягування.
 2. 2. Перед першим застосуванням необхідно вигнути металеві пластини реклінатора під силует попереку.
 3. 3. Покласти підставу пояса на поперек, а лямки обернути навколо тулуба. Тепер закріпити на липку стрічку-застібку спереду.
 4. 4. Взяти бічні затягування корсета (див. Відео) і потягнувши за них, потрібно закріпити, притиснувши до поясу.
 5. 5. Знімати утримує корсет потрібно крок за кроком в зворотньому напрямку. Починайте з розкриття бічних затяжок.

Як правильно підібрати розмір виробу

Для правильного вибору розміру вироби вам знадобиться м'який сантиметр - вимірювальна стрічка. Вимірювання слід проводити на футболку або майку. Відповідно до отриманих даних виберіть в таблиці розмірів потрібний розмір.

Правила вірного виміру обхвату тулуба:

 • • вимір робіть м'яким сантиметром, злегка натягуючи його;
 • • м'який сантиметр повинен розташовуватися горизонтально;
 • • розташуйте сантиметр на рівні талії В ОБЛАСТІ пупа;
 • • при наявності живота вимірювання проводяться по животу, а не під ним.

Правильне вимірювання в ОБЛАСТІ пупа

Правильне вимірювання обхвату талії для вибору розміру ортопедичного корсетного виробу | krugzdorovia.com.ua


Помилки вимірювання:

 • • надмірний натяг або провисання вимірювальної стрічки;
 • • вимір на місці знаходження ременя брюк або під животом неприпустимо;
 • • не слід проводити вимір на рівні стегон.

Неправильне вимірювання

Помилки вимірювання обхвату талії для вибору розміру ортопедичного корсетного виробу | krugzdorovia.com.ua


Де купити ортопедичний пояс

Якщо ☝ви не знаєте, де в Україні та Києві купити пояс для спини, то кращим буде ☎ (096)578-24-11 звернутися в наш магазин ортопедичних виробів Коло Здоров'я (Круг Здоровья). Тут ви можете скористатися онлайн замовленням даного виробу, натиснувши кнопку КУПИТИ.
Також ви можете зателефонувати за нашими контактними телефонами або написати нам на е-мейл. Ще у вас є можливість приїхати в наш магазин в Києві, по вул. О. Бальзака 4 і поміряти корсет і тут же його придбати. Ціна невисока, як у виробника.

Протипоказання

Травматичні ушкодження шкіри: удари, травми, екскоріації, також інфекційні ураження, гнійничкові, виразкові захворювання шкірних покривів в місці зіткнення з корсетом.

Особливості застосування

Час і спосіб носіння лікар призначає особливо: в післяопераційний період на попереку, в період загострення корінцевого синдрому, після травм.

Догляд за корсетним виробом

 
Ручне прання
Для видалення забруднення корсетний виріб потрібно прати ручним способом з м'якою щіткою в мильному або миючому розчині в теплій воді з наступним промиванням у чистій воді.
Нема машинного прання
Не застосовувати машинної, хімічного прання, також не обробляти абразивними засобами, не віджимати.
    Сушити в
розправленому вигляді
Після прання, не віджимаючи сушити в розправленому положенні на столі на рушнику (будь-якій рівній поверхні).
Не прасувати
Виріб не підлягає примусовому сушінню в сушильних машинах і шафах, а також його не слід прасувати.

Застосовувати виріб тільки в сухому вигляді.

УВАГА!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172 затверджено перелік товарів належної якості, які обміну і поверненню не підлягають.

  До таких товарів відносяться:
 • • Товари медичного призначення.
 • • Предмети санітарної гігієни.
 • • Корсетні товари.

 
 

Дозвільна документація:

Дозвільну документацію має вся ортопедична продукція:
Висновок Державної Санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ в Україні № 05.03.02-04 / 45590 від 27.07.2009 р Свідоцтво про реєстрацію: № 7689/2008 від 11.04.2008 р .; ТУ У 33.1-2600302771-001: 2008. Країна виробник: Україна.

 

Доставка по Києву і Україні:

В час пандемії ми працюємо дистанційно. Товар відправляємо по місту Києву и по всій Україні.

Сюди включені всі населені пункти, де є представництва експрес-доставки "Нова Пошта" в Україні.

 
 

Відгуки:


Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.

Ваше ім`я:
Ваша пошта:

Відгук:
Введіть символи: *
captcha
Оновити

Меню

 

Новини

14.10.2021

Зі Святом Покрови Пресвятої Богородиці і з Днем захисника України! Наш розклад роботи у Святкові дні.

02.09.2021

УВАГА!
Під час пандемії ми працюємо дистанційно. Товар відправляється по Києву і Україні Новою Поштою.
З питання приміряння корсетів в Києві зателефонуйте до нас.


Нас рекомендують друзям: 

Доставка:
-самовивіз з офісу

-НОВА ПОШТА
по Україні